Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Négy év után beleuntam a...

Négy év után beleuntam a vállalkozásomba és szeretnék valami újba vágni. Párhuzamosan kezdeném az újat, mert a megélhetésemet nem akarom kockáztatni és szükség esetén bővíteném is a lètszámot. Mit javasoltok, mibe lenne érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Közeledem a negyvenhez, van autóm, műhelyem Budapesten, teljesen felszerszámozott vagyok a legtöbb szakmában. Alapvetően festéssel-mázolással foglalkozom, de sok más szakmában is van jártasságom, ami gyakran szükséges is. Most mindenre nyitott vagyok. Van 1.000.000ft szabadon mozgatható, befektethető pénzem. Szivesen fogadnám a nálam fiatalabbak és tapasztaltabbak ötleteit is meghallgatni.

2018. júl. 13. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Egy buta kérdés. Szerinted, bárki elmondja a tuti ötletét?

1 millió meg igen kevés, ha nem értesz hozzá, amit csinálni akarsz.

Szerintem fektesd magadba, tanulj valami mást, hogy abból később meg tudj élni.

2018. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:
45%

Csak olyan dologba kezdj, amit szeretsz is csinálni, így nem fogod megunni, ezen kívül sikeres is leszel benne, mert amit szeretsz csinálni, azt szívvel -lélekkel csinálod.

Azt meg, hogy mit szeretsz, csak te tudhatod.

2018. júl. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az epitkezesben most nagy penzek vannak.. pl.festes, vagy barmi ami epitkezessel fugg ossze.

Nagyon sok a melo ez irányba, és sokat lehet keresni vele..

Masodallasnak ha lesz energiad hobbykent autofenyezessel is foglalkozhatnal..ahogy érzed legbelul.

Remelem segitettem..

2018. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Vegyél fel magad alá/mellé embereket, és vállalj nagyobb munkákat.
2018. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!