Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hogy helyeztem e...

Nem tudom hogy helyeztem e fel tapont vagy nem. Kérem csak olyan írjon akivel hasonló történt! (? )

Figyelt kérdés

Három napja hogy el múlt a menstruációm, és nem tudom hogy tegnap előtt dél után fel helyeztem e a tampont vagy sem (a nővéremék voltam és közben telefonoztam és cigiztem a wcn és lehet hogy el terelődött a figyelmem a cigire és a telefonra ) mert utána egy óra hossza után haza jöttem és el mentem wcre cserélni kerestem a madzagot de nem találtam ,és itt jött sz hogy most fel helyeztem e vagy sem mert egyáltalán nem emlékszem és nem is törődtem vele mert már múlóba voltam hogy nem foly a cucc, utána már egyből aggódni kezdtem és már fel sem mertem helyezni tampont este zuhanyzás közben megvizsgáltam magam és valami nem stimmelt oda bent , a tampont ugyanis nem éreztem de a végén egy fura gömb -szerűt igen..utána este betétet raktam reggelre egy kicsit barnás pirosos vér volt,este megint zuhanyzás közben megvizsgáltam magam valami nagyon nagyon nem stimmelt tegnap este el határoztam hogy reggel nőgyógyászhoz megyek ugyanis ő biztosra tudja a választ, el is mentem még vizsgált kacsával és a kezével ő azt mondta nincs semmi jó minden ,a papiromra csak annyit írt idegen test nem táláható ,ennyi volt végeztünk meg nyugodtam, de most nem rég megint zuhanyoztam mondom kíváncsi vagyok meg vizsgálom magam..és egy kemény valami(ket) érzek..a bugyimon pecsételő vérzés aminek fura büdös szaga van .

A kérdésem az hogy biztos jól megvizsgált mert annyira nem érdekel a munkám egy orvos, és hogy miért olyan kemény -ödében és mi az ha nem a tampon 😑



2019. aug. 15. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit éreztél az a méhszájad. Kemény gömbszerű (félgömb) valaami. Olyasmi kemény mint az orrhegy. Ha nyomogatod így menzesz után, még egy kis vér kijöhet. Hagyd békén, nincs ott tampon. Ez egész tuti! Te se nagyon tutod elnézni de egy dokinál végképp nem fordulhaat elő.
2019. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi első válaszoló 🙂 csak az van ha egy picit is be nyúlok ott is érzem a kemény valamit
2019. aug. 15. 21:16
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem azt a gömb szerűt amit egészen fent éreztem tegnap. Nem nagyon szeretnék nyulgalgatni magamba mert nem merek csak épp hogy bele nyúltam most és ezertem
2019. aug. 15. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem író mondja nincs semmi baj. A nőgyógyász kiszúrta volna ha bent lett volna.

A büdös meg a folyás az nem biztos hogy normális. Attól függ milyen pl.:sargas akkor inkabb elkaptál valamit de a tampon tuti nincs fenn. De mivel most voltál dokinál igy tuti normalis látta volna ha a folyás rendellenes. Szoval ez a menszesz vege volt. Ne piszkálj ott semmit mert fel is viheted a fertőzést a kezeddel az mar problema lenne. Szoval nyugodj meg minel hamarabb.

2019. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelybemenetnél is van egy keményebb szakasz. Máskor is ott van csak most pánikolsz. Én egyszer az állkapcsom egy részére gondoltam h valami kemény nyirokcsomó, de az se volt igaz, te is így jártál.
2019. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Véres szerű folyás volt..csak azt furcsállom hogy már három napja el múlt a menzeszem és akkor még mindig miért is folyik, és pont azért zuhanyzás közben vizsgálgatom magam mert olyankor tiszta vízzel mosom magam és a kezem is kedves 2.ik válaszoló

3.válaszoló igen lehetséges akkor hogy máskor is ilyen csak nem szoktam vizsgálgatni magam (Azt inkább meg hagyom a férjemnek😅 csak most ő nincs itthon és ebbe a hónapba nem is lesz pedig ő tuti tudná ha valami más van odaben ,) 😁

2019. aug. 15. 21:56
 7/9 A kérdező kommentje:
A szagáról még annyit hogy ilyen véres szaga volt egy kicsit büdösesen
2019. aug. 15. 21:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert amikor menstruálok akkor nem érzem a szagát mert tampont használok meg amúgy sem szagolgatom 😅 de ez most a betéten egyből meg csapott
2019. aug. 15. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem nézed meg tükörrel?! Akkor lenyugszol. Csomó dolog van odabent amit ha látsz meglepődsz :D
2019. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!