Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hasam?

Mitől fájhat a hasam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! 16/L vagyok. Nagyon félek! :'( Fáj most kb fel órája a hasam. Őszinte leszek... ma semmit nem ettem mekin kívül sok folyadékot se ettől van ez csak ugye? Vagy szerintetek mitől? Nagyon félek légyszi segítsetek!! :(
2019. aug. 19. 23:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tesóm adott most gyógyszert anyit mondott ettől gyorsan el fog múlni a hasfájás.. Kb mennyi idő múlva hatna?
2019. aug. 19. 23:14
 2/16 anonim ***** válasza:
Fel ora kb. Attol fugg hol faj es milyen jellegu, merteku a fajdalom.
2019. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menstruációs görcstől az éhezésen át akár a vesekőig vagy -homokig (igen) elég sok oka lehet. Egyél valami könnyű kaját, igyál vizet, és vegyél be egy görcsoldót. Lázat is mérhetsz. (Láz+hidegrázás esetén egyből -> kórház.) Ha reggelig nem múlik, akkor egy ügyeletes körzetihez elmehetsz, de azért ne stresszeld túl. :)
2019. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nehéz leirni hogy hol fáj de amúgy ha benyomom a hasam akkor nem fáj még semmi ha ki akkor fáj de csak attól van ez hogy mekit ettem és semmi mást ugye?? :(
2019. aug. 19. 23:39
 5/16 A kérdező kommentje:
3/4 hát már lassan ja meg kéne jönnie de lázam tuti nincs🙄 de akkor is félek hogy mitől van😭😭
2019. aug. 19. 23:41
 6/16 A kérdező kommentje:
Eddig ha még volt előtte sose fájt a hasam semennyire se
2019. aug. 19. 23:42
 7/16 anonim ***** válasza:

Senki nem látnok, a távgyógyászat egy másik topikban érhető el. :)


Nem mondom, hogy ez a baj, de azért nézd át: gugli: "menstruációs görcs", pl:

[link]

[link]

[link]

2019. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi elolvastam remélem nincs nagy baj remélem csak ennyi a bajom
2019. aug. 20. 00:09
 9/16 A kérdező kommentje:
Orvosoktol nagyon félek de leginkább attól amikor mondják hogy mi is a problema és ezektől félek hogy ha nagy a baj vagy ilyesmi ezért nem akarok orvoshoz menni ha lehet inkább Ithon megteszek bármit csak múljon el a hasfájás :(
2019. aug. 20. 00:10
 10/16 A kérdező kommentje:
Nektek volt már ilyen hasfajasotok? Legtöbbször mi okozhatja?
2019. aug. 20. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!