Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mar 1-2 hete hasmenesem van . Nem kell minden percben WC-re járnom ,de majdnem minden órában igen. Nem Véres, se semmi ,csak folyekony . Hasam nem szokott fájni csak akkor,amikor érzem hogy mennem kell azonnal a WC-re . Nem eszek semmi olyat ,legalábbis tegnap ettem vajas kenyeret szalamival, meg levest 2 tányérral ,ennyi. Viszont nem szoktam inni sűrűn ,tegnap például megírtam kb 10korty teát ,és elotte való napokon se ittam többet .Lehet hogy az lehet a baj,hogy többet kellene innom? Köszönöm

2019. aug. 21. 06:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Megittam *
2019. aug. 21. 06:10
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Számtalan oka lehet. Nem valószínű, de Crohn is lehet. Ezt érdemes vizsgálattal kizárni, rosszabb esetben diagnosztizálni.
2019. aug. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Liz* ***** válasza:
100%
A sok folyadék alap. Ha van hasmenésed, ha nincs. 2 liter legyen meg. Víz, esetleg kamilla tea. Diéta, pirítós, keksz, főtt burgonya. Esetleg még a Normafloret próbáld meg. Ha hamarosan nem múlik szerintem mindenképp menj el a háziorvosodhoz, lehet valamilyen vírus az oka.
2019. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!