Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz ha szoknyába...

Nőgyógyászhoz ha szoknyába megyek azt is le kell vetni vagy elég csak felhúzni?

Figyelt kérdés
Most megyek először nőgyógyászhoz szűrővizsgálatra, ezért ha írnátok tapasztalatokat azért nagyon hálás lennék 🙏
máj. 16. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki teljesen mindegy, csak a vizsgaloasztalon hozza tudjon ferni a nemi szervekhez, de a hashoz is. Elofordul, hogy a hasat is kitapintja. Ahogy neked kenyelmes, szoknya fazonjatol, anyagatol is fugg. Gondolom te is a pucer fenekkel odasetalast nem szeretned a vetkozo fulketol. Sokan hosszu felsoben vagy rovid ruhaban mennek emiatt.
máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen éppen azért mennek szoknyában, mert azt csak fel kell húzni, így nem meztelen alsórésszel kell mászkálni. Vagy szoknya helyett hosszabb felsöben.
máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú pólóban mentem. Így az sem volt kellemetlen hogy utána míg álltam beszélt hozzám
máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Katona Dius ***** válasza:
100%
Nekem van olyan pulcsim, ami leér térdig. Én abban szoktam menni, azt fel tudom húzni, mikor fel kell feküdni a székbe.
máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Keress nőt és nincs ilyen probléma.
máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Amikor nőgyógyon voltam gyakorlaton nagyon sokan szoknyában jöttek vagy hosszú pulcsi/poló és csak a bugyit vették le az öltözőben persze voltak olyanok is akik lesz*artak és simán kijöttek félmeztelenül és még beszéltek is a dokival állva utána. Na ott nagyot néztem,hogy mennyire nem érdekli őket. Irigykedtem:D
máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoknyaba megyek mindig nodokihoz. A harisnyat leveszem az oltozobe es a szoknyat meg Csak felhuzom a vizsgaloasztalnal es kesz.
máj. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!