Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lesz sok a hüvely nedv,...

Mitől lesz sok a hüvely nedv, ha felizgul a nuni, mit lehet tenni, h kevesebb legyen?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert a női test ilyenkor felkészül a behatolásra. Nem igazán tudsz mit tenni ellene. Szex közben amúgy meg előnyös, ha nedves egy nő.
2019. aug. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
86%
Miért kellene tenni, hogy kevesebb legyen? Napközben átázik a ruha? Ha nem, akkor nincs értelme. Brutál jó érzés, ha odanyúlok a puncijához és már tocsog, mert abból tudom, hogy nagyon bejövök neki, nagyon várja, hogy betegyem neki. Nyalni is jobb. Szeretem az ízét.
2019. aug. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Az a jó ha nedves
2019. aug. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan sok, hogy ha beteszem, nem dörzsölődik a cerka, mert a sok nedven csak úgy siklik. Sok nedv veszi körül. Azt olvastam orvosi oldalakon, hogy ilyenkor töröljem meg. De ettől jobb megoldást keresek.
2019. aug. 23. 01:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Palackozd! Márkanév: Nunijuice! Lemondok a jogdíjakról!
2019. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Érdemes lenne a lánynak Kegel-gyakorlatokat végeznie, mert akkor a tocsogós síkossága ellenére is megfelelően szorítana, és akkor kellő, az erekciót fenntartó inger éri továbbra is a hímvesszőt.
2019. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!