Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen D-Mannos-t vegyek?

Monita096 kérdése:

Milyen D-Mannos-t vegyek?

Figyelt kérdés
Felfázással küzdők évek óta. Már elegem van hogy minden héten csíp a pisim fáj a hasam és hüvelyi folyásom van. Mindig antibiotikumokat irnak fel. Nincs váltózás. Ezért szeretnénk ma D-mannost vásárolni. Kinek mi a véleményre róla ? Illetve port vagy kapszulát vegyek ? A hasznàlatához is kénne egy kis segítség.

#Felfázzás #hüvely csípés #sűrű pisi és vizelési inger
2019. aug. 20. 11:13
 1/3 anonim válasza:
Kedves Monita096! Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, de én is küzdöttem évekig felfázással, mire kiderült, hogy hüvelyi folyásom volt a székletből bekerült kórokozóktól, attól fertőződött mindig vissza a húgyhólyagom. Nitrofurantoinnal kezelték (vényköteles, orvos írhatja fel) onnantól megszűnt ez a visszafertőződés.
2019. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szép estét! 17 éves vagyok és tavaly március óta szenvedek ilyen problémával. Az orvosom eddig azt hitte mindig csak felfázás, mostanáig. Aztán 3 hete megint elmentem ugyan ezzel a panasszal és közölte akkor elküld egy kozepsugaras vizelet vizsgálatra. Annak az eredménye lett az, hogy E.colim van. Nagyon szenvedek, és iskolába rosszabb volt. Már most felek a szeptembertől. Nagyon sok minden kipróbáltam eddig olyan mint ha hiába. Aki tud valami hasznosat az kérem segítsen!
2019. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is sajnos ugyanezzel a problémával küzdök 4 éve. Már 1 éve szedem a d-mannózt napi háromszor (nem egy olcsó mulatság), de engem sajnos nem gyógyított meg. Megelőzésnek szedem mert mintha így kevesebbszer jönne elő de lehet csak bemagyarázom. Én már szinte minden lehetséges praktikát meg gyógyszert próbáltam és az a tapasztalatom hogy nincs rá igazi gyógymód, mindig visszatér:(
2019. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!