Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tamponfelhelyezés könnyebb,...

A tamponfelhelyezés könnyebb, ha már előtte pettingelt az ember?

Figyelt kérdés

Igaz, már régen történt, egy évvel ezelőtt pettingeltem az akkori barátommal. Megujjazott, de kellemetlen érzés volt. Először egy ujjal, majd kettővel. Szerintetek könnyebben fog menni a mini tamponfelhelyezés? Most próbálnám ki először, kicsit tartok tőle.

Szerettem volna várni a ezzel addig, amíg el nem vesztem a szüzességem, mert nagyon bele lett magyarázva a fejembe, hogy tampont csak házasság után lehet használni, mert ugye a csak a házasság=szex... (Számomra természetesen ez nem egyenlő.)



#petting #tampon #felhelyezes
2019. aug. 22. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a hüvely egyrészt visszaáll, nem marad tág ettől, semmi köze hozzá
2019. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg dugd fel először egy ujjad, hogy érezd hogyan kanyarodik a hüvelyed, majd utána lassan a tampont. És ne legyél feszült közben, akkor nehezen fog menni, összehúzódik mégjobban. Csakis tiszta kézzel dolgozz!
2019. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

Ez az egész egy hülyeség.

A hüvelyeddel nem kell foglalkozni, mert BÁTMEKKORÁRA képes kitágulni. Nem amiatt fáj az ujjazás és nem megy be a tampon.

A szűzhártyán lévő lyukon próbálod átpréselni, ami minden irányban feszül.

Maga a szex is feszítő érzés lesz az első néhány percbe , amíg a hüvely bemenete ki nem tágul. Belül tapsolni lehet, amennyiben olyan izgatott állapotba kerülsz, függetlenül attól, hogy van e szűzhártyád, vagy már nincs.

2019. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!