Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonvizsgálat vérből?...

Hormonvizsgálat vérből? Menete? Hány alkalommal kell menni? Olvastam nem mindegy mikor megy az ember, ciklus bizonyos napja stb.

Figyelt kérdés
Panaszom nincs, de gyanakszom PCOS-ra. a szőrösödés és a babátlanság miatt. Szeretném tudni hogy hogy állnak a hormonjaim, ezért akarok hormonvizsgálatot. Szeptemberben hagytam abba a fog gátló szedését h majd szeretnék babát, októberben a várt napon megjött, de novemberben semmi, és azóta sem. 3 napig volt barnázás de csak wc zésnél volt észrevehető halványan. Terhességre utaló tünetem nincs, nem teszteltem az elmaradt mensi miatt sem, ettől függetlenül lehetek e terhes?
2018. dec. 7. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:
ha nincs meg a menzeszem akkor honnan tudható melyik napon kell menjek vizsgálatra? vagy ha hormonnal meghozzák akkor az már egy művi menzesz nem? azok az értékek meg nem megfelelőek gondolom én.
2018. dec. 7. 15:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is PCO gyanúm volt, azt mondták tök mindegy, csak eredménynél mondjam hanyadik ciklus nap volt, mert akkor látják, hogy normális e.
2018. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"babátlanság miatt"


Aha. Keményen két hónapja hagytad abba a tablettát, mégis mit vársz? Azért 2 hónap próbálkozási idő nem olyan marha sok...

A szervezetnek idő kell, mire egyáltalán helyreáll a ciklus tablettaszedés után. Azt meg végképp nem értem, hogy ha nem jött meg, mi a fenéért nem a teszt az első, hanem a hormonvizsgálat....

2018. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!