Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes tünetek? Mi lehet a bajom?

Terhes tünetek? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szűz vagyok. Második hónapja terhességi tüneteket tapasztalok magamon(mellfájdalom, alhasi fájdalom egész napos émelygés). Sosem voltam fiúval, nem is láttam még élőben meztelenül férfit. Önkielégítést végeztem fürdőkádban múlt hónapban. Azóta tapasztalom. Lehetséges hogy ennyire beparáztam hogy a testem nár kezd úgy viselkedni? Ugye nem lehetséges? Tudom tudom nagyon butaság, jöhet az is hogy hülye vagyok stb. De nagyon félek. A legutóbbi menstruációm is gyengébb volt a megszokottnál. Nagyon félek kérlek be bántsatok. Lehet a stressztől van az egész?

2019. aug. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, szerintem tényleg attól van, hogy nagyon rástresszelsz.

Viszont ha a tünetek rosszabbak lesznek, akkor idővel érdemes lenne orvoshoz menni.

2019. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Orvoshoz? Nőgyógyászhoz?

De ugye akkor millió % hogy nem terhesség, ugye?

Nagyon nagyon szorongós vagyok, már kértem időpontot pszichológushoz ez miatt. Lehet ez csinálja az egészet?

2019. aug. 23. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM lehetsz terhes, ha nem voltál pasival!!!!! :D
2019. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj de együttérzek veled, nekem ez a szorongás tette tönkre a szexuális életemet (vagyis szex nem volt csak,petting) :(

Próbáld reálisan látni a dolgokat. Pasi kell a terhességhez! Ja, és beszélgess a nőgyógyásszal hogy hogy lehet teherbe esni.

2019. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha nem lehetek az, akkor miért érzem ezeket?
2019. aug. 25. 15:06
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én is szűz vagyok,és nem voltam pasival,nem pettingeltem,nem önkielégítettem soha,mégis nekem is nagyon sokáig voltak ezek a tüneteim(igaz,ezt még kiegészítette erős fájdalom is).Volt,hogy két hónapig nem menstuáltam.Akkoriban volt egy baràtom,és édesanyám meg azzal jött,hogy "Ugye nem voltál vele?"...Na igen...

Nekem a stressztől volt,az tuti.Lehetséges hogy neked is ettől van.Nem lehetsz terhes szex nélkül.Ha ez így működne,majdnem minden tininek lenne gyereke.:D

2019. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!