Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes az alàbbi...

Cukikutyus kérdése:

Lehetek terhes az alàbbi tünetek alapjàn?

Figyelt kérdés

Èrdekes mòdon minden hònapban rendszeresen megjön a menszeszem,mùlthèten teszteltem is egyet,ami negatìv lett,ìgy kizàrnàm a terhessèget,ettől függetlenül megnőtt a hasam,ès feszìtő èrzèst èrzek.Nagyjàbòl 2 hete èrzem,ès hirtelen lett nagy a hasam.Előfordulhat,hogy tèved a teszt?Meg a menszesz is megjöhet ugyanolyan intenzìven,mint màskor?

Vagy esetleg valami betegsèg àll a hàttèrben?


2018. jún. 3. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ehhez én nőgyógyászt ajánlok!
2018. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerdàn megyek a dokihoz,mert csak akkor lesz szabadnapom,de addig is szenvedek,mert feszìt a hasam.De az furcsa,hogy hirtelen lett nagy,mintha felpumpàltàk volna.
2018. jún. 3. 00:35
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha a menstruáció ugyanolyan intenzitású, mint szokott lenni, akkor tuti nem vagy terhes. A teszt nem tévedhet, hiszen amikor elkezd nőni a has, akkor a szervezet elég durván termeli már a HCG-t. Sherintem fel vagy puffadva.
2018. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzàszòlàst,èn is inkàbb puffadàsra gondolnèk,mert szerintem ha màr làtszana a hasnövekedès,minimum 2 hònapos terhesnek kellene lennem,azt meg tuti kimutatnà a leggagyibb teszt is...szerintem.
2018. jún. 3. 00:48
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Erről beszélek én is. :D Ez nem terhesség. Nagy hassal egy tesztről már leugrana a második csík.
2018. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd kìvàncsi leszek akkor,hogy mègis mi a fene ez,jövőhèten remèlem kiderül a dokinàl.
2018. jún. 3. 06:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A leírtak alapján nem vagy terhes, főleg ha van menzesz. Ha a hasad is nő, amihez azért kell egy 4 hónapos terhesség hogy látszódjon, akkor azt a teszt is kimutatná, szerintem is csak puffadás vagy valami más, biztosan nem terhesség.
2018. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt.
2018. jún. 3. 12:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben azòta kiderült,hogy valòban nem vagyok terhes,de a valòdi problèma mèg nem derült ki,majd megyek hasi ultrahangra,ott majd talàn többet tudunk majd.
2018. jún. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!