Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek AIDS szűrésre?

Elmenjek AIDS szűrésre?

Figyelt kérdés

A barátom kórházban dolgozik, beteghordó. Nem használ gumikesztyűt. Nem mosott kezet az együttlét előtt, “csak kezet fertőtlenített”. Engem ez aggaszt, hiszen aznap a CTben volt és megengedik nekik néha, hogy nyomogassák a gonbokat. Én a gyakorlatomat töltöm a kórházban, és eléggé zavar, hogy ez történt. Mindenfélét összefogdos és annyi esze van, hogy nem mos kezet mielőtt szeretkezni akarna.

Kérlek ne bántsatok, tudom hogy ez nagyon hülye és meggondolatlan dolog volt, de én naívan azt gondoltam hogy van ennyi esze. Most pedig nagyon félek. :(


2019. aug. 23. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj! Vizsgáltasd ki magad, nekünk anonimként lehetett menni az iskola álltal szűrésre. Elmentem, pedig a mostani párom volt már akkor is. El is mondtam neki, azt mondta menjek nyugodttan.
2019. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Ott vagy gyakorlaton tényleg? Kaptok oktatást a hiv terjedéséröl? mutattak kézfertőtlenítőt? Tudod hol a ct-nél a gomb és tisztában vagy vele hozzáérhet-e beteg? Tudod hogy ilyen formában nem terjed az aids? Utánanéztél életképes-e a hiv szabad levegőn?


Nyugtass meg h nem egészségügyis vagy.

2019. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"annyi esze van, hogy nem mos kezet mielőtt szeretkezni akarna"

Neked meg annyi, hogy belemész... Egészségügyis létetekre... Nem az a baj, hogy nincs légkondi minden kórteremben, hanem ez, hogy itt tart az egészségügy, hogy még a kézmosásig se juttok el...

2019. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kaptunk oktatást, nem mutattak semmit. A beteg nem ér hozzá, de a személyzet igen. Nem fertőtlenítik a gombokat, viszont vénázás után nyomkodják. Nem igazán értem miért bántasz, kezdő vagyok még.
2019. aug. 23. 15:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Én megmostam a kezem, ő nem. Nem értem miért degradáltok le minket. Nem bírt magával, vagy nemtudom. Én azt gondoltam, hogy megmosta.
2019. aug. 23. 15:52
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező! Én kérdőjeleztem meg h egyáltalán egészségügyis vagy e. Akkor most elárulom, igy NEM terjed az aids.
2019. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért degradáltok le minket."

Ezek szerint úgy gondolod, hogy tényleg túlságosan nagy elvárás a kézmosás a kórházi dolgozók részéről... Egyre jobb...

2019. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit még olvasgass az AIDS-ről..... :)
2019. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ÉN megmostam. Ő nem. Köszönöm a válaszokat.......
2019. aug. 23. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!