Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szüntessem meg a sok...

Hogy szüntessem meg a sok fehéres/sárgás folyásom?

Figyelt kérdés
Sokféle gyógyszerrel próbálkoztam már, nőgyógyásznál is jártam de semmi sem hozta el a teljes elmúlást. Ideig óráig hatottak, elmúlt a viszketés,folyás de most újra előjött, no nem a viszketés hanem a folyás (mindig is volt csak inkább fehéres, most sárgás is kicsit) és elég sok.. Nagyon zavar, néha zavaró szagot érzek utána. Érdekelne mivel tudnám ezt enyhíteni, elmúlasztani, házi praktikák is érdekelnének. Hallottam már grapefruit cseppekről is, teafaolajról, joghurtos tamponról..nemtudom mi lenne a megoldás.

2019. aug. 25. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmivel. Ha nincs fertőzésed, akkor ez így természetes. Az egészséges testi működésedet nem célszerű megszüntetni semmivel.

Nekem amikor fertőzésem volt, teljesen megszűnt a hüvelyváladékom, rossz érzés az, no meg veszélyes is, begyulladhat az összes alhasi szerv egy állandó fertőzéstől.

2019. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy természetes, csak úgy érzem ez nem teljesen az. Nem kellene hogy legyen szaga, és nyálkás, darabos fehéressárgának sem kellene lennie. Olyan rossz, hogy mindig tisztaságit kell használnom :( Amikor barátommal vagyok is mindig ettől félek..
2019. aug. 25. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor vizsgáltasd ki, vagy vizsgáld ki magad, patikai eszközökkel, vagy magánlaborba vitt mintával.

Ez mikrobiológia, ránézésre nem tudod megállapítani, van-e betegséged.

2019. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!