Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű, nagy mennyiségű, túrós...

Sűrű, nagy mennyiségű, túrós állagú, majd folyékony, fehéres-sárgás színű, bagy mennyiségű folyás?

Figyelt kérdés
2 napj kezdodott kb,hogy elkezdtem itt lent viszketnii,majd turos folyast tapasztaltam,de eleg nagy mennyisegben.Ez a mai napon atvaltott folyekony,kicsit azert surubb folyasra,de nagyon nagy mennyisegben.Ez gomba lehet?Tudom hogy nogyogyaszhoz kell mennem vele,de sajnos csak kedden tudok elmenni,es mar nagyon parazom attol,hogy mi lehet.

2019. júl. 14. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Gomba és rossz kategóriában vagy :D mindenképp menj nődokihoz mert van hogy bacival felülfertőződött (ezt ott helyben meg szokták nézni) és nem sima gombáravalo hüvelykúp kell hanem kevert.
2019. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen márkáju ez a mobil?
2019. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!