Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most először menstruációs...

Young27 kérdése:

Most először menstruációs zavar, lehet oka a stressz?

Figyelt kérdés

Most először fordul ilyen elő (15 vagyok és aszem 2 éve van meg, még nem állt be rendesen a menzesz)

A 26. napon megjött, de csak alig volt valami, és másnapra már meg is szűnt. és így a 35. napon ma, ismét megjött, most normális mennyiségben.

A két alkalom között volt gólyatáborom, sok stressz ért, egy kapcsolat nem úgy alakult ahogy szerettem volna, amiatt is-még most is sokszor-rosszul érzem magam, meg itthon sem megy simàn minden. Esetleg még a hőség miatt, de nem olyan valószínű.

Én nem szentelnék különös figyelmet ennek ha ezután minden rendben megy majd. Szerintetek??

[előre is köszönöm~]



2019. aug. 25. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, ilyen idősen, pláne ha stressz és egyéb pszichés tényezők is közrejátszottak, teljesen normális ha késik/kimarad/“szokatlan”, ne aggódj!
2019. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!