Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hetes terhesség negatív?

6 hetes terhesség negatív?

Figyelt kérdés

Utoljára Július 15-19 volt megvonásos vérzésem


Juli 20 szedtem tovább a gyógyszert de az 1 héten 2 gyógyszer maradt ki amit pótoltam


És a 3 héten 1 maradt ki azt észre vettem és folytattam tovább a következő csomagot a kalkulátor szerint már 6 hetes lennék


Aug 6-13-19-21-24 mind negatív lett a teszt


Mégse vagyok terhes ?


2019. aug. 26. 07:53
 1/10 anonim válasza:
Valószínű hogy nem! De ha egyértelmű jelek lesznek orvossal nézesd meg magad!
2019. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Összekavartad az amúgyis gyógyszer által művien beállított ciklusod. Miért nem lehet az a qrva fogamzásgátlót normálisan szedni? Az nem valami cukorka. Gondolom az okostelefonod egész nap a kezedben van, ugyanúgy esti ébresztőt is lehet állítani gyógyszerszedésre, pl. 20:00-ra, mint mikor reggel kelsz fel.

Meg miből is hiszed, hogy terhes lennél? Mert "nem jött meg"? Nincs is mi megjöjjön, gyógyszer mellett nincs peteérés, ahonnan számolni kellene és a vérzés is művi vér.

2019. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miből gondolom hogy nem jön meg mivel élek rendszeres nemi életet
2019. aug. 26. 10:12
 4/10 A kérdező kommentje:

És lehet hogy becsúzhatott a baba


Kalkulátor szerint 6 hetes lennék 5 napja késik

2019. aug. 26. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsi rá az esély, hogy az vagy.


Ha az első héten marad ki tabi, akkor kell a kiegészítő védekezés. Az ördög sosem alszik, DE ebben a szituációban nem hinném, hogy sikerült volna egy érett, megtermékenyíthető petesejtet kitermelned ennyi idő alatt.


Ha ez a sok teszt negatív lett, akkor esélytelen a terhesség. Eléggé megbízhatóak már ezek a tesztek.


Ettől függetlenül azt mondom, hogy innentől figyelj oda a gyógyszeredre. Sem a hormonkészítmény, sem a nem kívánt terhesség nem játék.

2019. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Újraírom. :D

Szóval, eleve kicsi esélye lett volna annak, hogy becsússzon, de te most 100%, hogy nem vagy terhes.

2019. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó köszönöm a válaszokat


Mivel "összezavartam " mű ciklust ebben az esetlen hogy kell megjönnie a megvonásos vèrzèsnek ?

2019. aug. 26. 15:02
 8/10 anonim válasza:
Ha közben néha kimaradt a gyógyszerszedés de tovább szedted kiszámíthatatlan pár napon belűl megjöhetne, de mivel szeded lehet nem fog csak ha az utolsó naphoz érsz utána pár napon belűl megkell jönnie ezt tudod. 5 napot késik azt írtad de a gyógyszer utólsó bevétele óta? Még megjöhet akkor. Viszont figyelmesen kéne szedned mert teljesen felborítja a szervezet így a megszakítások, ez nem játék.
2019. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen értem


Ma jött meg


Jobban figyelek erre állítok emlékeztetőt

2019. aug. 27. 14:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. aug. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!