Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne elősegíteni?

Hogyan lehetne elősegíteni?

Figyelt kérdés

A barátom jön hozzám jövőhét szerdán,és nem azt mondom,h olyan nagy gond,de szeretném,ha hamarabb megjönne,és el is múlna addig.Hogyan tudnám kicsit elősegíteni,h hamarabb megjöjjön?A hamarabbi elmulasztásra már olvastam a citromevést,nem tudom bejön-e,de kipróbálni ki lehet.

Kérlek válaszoljatok!!sürgőős!!


2010. júl. 13. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! KICSIT elő lehet segíteni, de max fél-egy napot. Többet nem. Ebben pedig a meleg, sőt forró fürdő, egy kevés torna ( a megeröltetéstől még késhet is), tehát egy kis kocogás, ugrálás. egyebet nem tudsz tenni. Tapasztalat. 16L
2010. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék azon ha hamarabb elmúlna attól hogy citromot eszel. Hogy hamarabb megjöjjön: pl ha fogamzásgátlót használsz, előbb abbahagyod, akkor előbb jön meg. Mindig csodálkozom az ilyen kérdéseken. Egy nyaralásnál még csak megértem, de egy szex miatt felboritani a hormonmüködést, én kicsit felelőtlennek tartom.
2010. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az "egy szex miatt"-ra annyit mondanék,h több mint egy hete nem láttam a barátom,és jövőhét szerdán jön,tehát még egy hétig nem,szóval már eléggé hiányzik!Én meg a nyaralást nem értem meg!

Egyébként mikor még régen nem volt fogamzásgátló,akkor is megoldották ezeket a probémákat!

2010. júl. 14. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!