Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruációt lehet...

Az első menstruációt lehet elősegíteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem. És nem is kell:) Majd megjön, mikor itt az ideje.
2011. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
11%
Örülj míg nem jön meg :D amúgy szerintem sehogyan
2011. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Hányévesvagy? Elősegíteni nem lehet, de vannak jelek amiből tudni lehet a megjövetele időpontját.. DE ne akard nem olyan jó :)


13/L

2011. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha még nem vagy 16 éves, akkor ráérsz ezzel foglalkozni. Egyébként nem lehet elősegíteni.
2011. aug. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
istenem -.-" (ez az előző válaszolóknak szólt...),Az orvos ha 16 éves korig nem jön meg,akkor el tudja indítani...;)
2011. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok hogy ellehet indítani akkor mér írtok?-.-"szánalmas...én nem írok minden 2. kérdéshez oda hogy áá nem lehet,amikor azt se tudom miről van szó...
2011. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te eszednél vagy?

Tudjuk nagyon jól hogy az orvos "el tudja indítani", ha kell.

De feltételezem a kérdező nm arra gondolt, hanem hogy vmi gyógynövénnyel vagy testmozgással elindítható-e.

16 éves koráig felesleges ezen szenvednie, nem kell és nem is szabad semmivel siettetni, majd ha akkor sem jön meg, akkor elmegy orvoshoz.

Ne legyél már ennyire fogyatékos.

2011. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyugika :D köszi minden kérdést. Am igen. ien gyögynövényes cuccokra gondoltam. Lécci ne veszekedjetek. Köszi:))
2011. aug. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!