Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet az, hogy nem...

Szabó Roxán kérdése:

Miért lehet az, hogy nem hallok rendesen? 😭

Figyelt kérdés

Aggaszt és már nem csak én vettem észre, hogy vannak dolgok, amiket hallok, de utána olyan, mintha nem mondta volna a másik. Nem alkalmi süketségről beszélek, mert az tudom milyen, viszont ez idegesít. Farkas torokkal születtem, a kórházban mindig kérdezik, hogy hallok-e rendesen, eddig úgy gondoltam igen, de már egy jó ideje az megy, hogy nem hallok rendesen. Sokszor fáj a fülem, mert huzatot kap. Van valakinek valami ismerős története, és hogy mit lehetne csinálni? Tudom el kell menni fülészetre, de mégis hátha van valakinek jobb megoldása.

Válaszokat köszönöm!



2019. aug. 28. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Igen, itt mindenkinek lesz az orvosnál jobb megoldása!!


Például keverd össze varangyosbéka váladékát, porított kakastaréjjal és éjfélkor született fekete kos vérével, majd az egészet kend a füledre! Meglásd rögtön meggyógyulsz.

2019. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
jobb megoldás nincs mint hogy elmész doktorhoz.
2019. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: 😂😭 kicsit hülyén fogalmaztam. A lényeg, hogy ha valaki más is tapasztalt hasonlót kérem írjon, mert én úgy érzem, hogy ez nem azért van, mert figyelmetlen lennék. Csupán aggaszt, hogy nem hallok normálisan.


Az orvosnál tényleg nincs jobb, csak mégis hátha. 😄

2019. aug. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!