Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napja kezdtem el fogamzásgát...

Kovjoh03 kérdése:

6 napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni. A menzeszem első napján. És a barátom ma elment bennem. Lehet ebből terhesség? A fogamzásgátlóval semmi baj sem volt rendesen szedtem minden nap ugyanabban az időben. Normális válaszokat várok. Köszönöm.17/L

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Normális válasz.
2019. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit szedsz?
2019. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Összesen 6 napja szeded? Egy hónapot végig kell szedni, hogy biztosan hasson.
2019. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit szedsz.

Én a Jangee-t szedtem 4 évig, ami a nagy könyv szerint már az első napon biztosítja a védettséget. Nem is lettem mellette terhes.

2019. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olvasd el a betegtájékoztatóját a fogamzásgátlódnak!
2019. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztató elolvasásával, annak értelmezésével kellett volna kezdeni. Melyik fajtát szeded?
2019. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jangee nevű fogamzásgátlót szedek
2019. aug. 18. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, én nem akarlak bántani, de mi a szentszarért nem vagy képes elolvasni a tájékoztatót, amit a gyógyszerhez adnak?! Benne van minden információ... Amikor én 17 évesen elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni, elolvastam 3x egymás után a tájékoztatót, hogy tudjam, mikor mi a teendő. Szerintem ez annyira alap lenne (főleg ha egy terhesség a tét)...


"Mikor kezdheti el az első csomag szedését?

- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban

A Jangee filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Jangee filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia."

2019. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!