Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Multhéten? Csütörtökön hajnal...

Manocska17 kérdése:

Multhéten? Csütörtökön hajnal 3órakkor arra èbredtem hogy iszonyatosan fáj lent a hasam. Megprobáltam felülni mozdulni nem birtam, a lábam se kinyújtani se felhúzni nem birtam a fájdalomtól. Lent folytatom!

Figyelt kérdés
Szóval. Olyan érzés volt mintha alul felvágták volna a hasam, kegyetlen volt! Sírtam a fájdalomtól. Nagy nehezen és segítséggel kikeltem az ágyból de a fájdalom már ment a derekamra és a gyomromra is. Bementem az ügyeletre nagy nehezen megvizsgáltak ami abbol ált hogy megnyomkodták a hasam és azzal a címszóval elküldtek hogy ez olyan mintha egy fülfájással mentem volna be. Menjek haza vegyek be fájdalom csillapítót és ennyi. Elmentem másnap a háziorvosomhoz elmeséltem neki mi történt hogy fájt stb. Ő vesekőre gondol és hogy arról görcsöltem be. Elküldött hasi ultrahangra ahova jövőhónap 10.re kaptam időpontot :/ Meg vérvételre annak még az eredményét várjuk. Valakinek volt ehez hasonló problémàja? Vagy valaki görcsölt már be így és kiderült hogy tényleg vesekő? Segítsetek légyszi. Soha nem éreztem meg olyan fájdalmat mint akkor!

2019. szept. 2. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! En sem birtam a labamat mozgatni, surgossegin ugyan igy jartak el, nem vizsgaltak meg, hazakuldtek. En nem tudtam sirni annyira fajt, a beszed is megerolteto volt, csak suttogni birtam.


Ketszer voltam bent, mindketszer hazakuldtek. Utana maszek dokikhoz jartam, akik talalgattak, de a veseko volt a legvaloszinubb. Sajnos utolag senki sem tudta megmondani mi bajom lehetett, vizeletemben nem talaltak gondot, de ultrahangon lattak valami meszes kepletet, ami lehetett vesehomok.

2019. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vesekő/vesehomok távozása többnyire véres vizelettel jelentkezik és egyben lefelé sugárzó húzó jellegű fájdalommal.

Olyan vírusfertőzésem nekem is volt, ami kifejezett gyomor izomgörcsökkel járt, az egész gyomor kitapinthatóan mozgott, görcsökben volt és emiatt bármi belső szerv a gyomor környezetében szintén mozgott (leginkább epehólyagra tudtam gondolni). Amikor orvoshoz mentem és ő beutalt szakrendelésre (ahová 1,5 hónap után kaptam időpontot, amikor már semmi ilyen bajom nem volt), az orvos a jobb bordaív alatti görcsölésre azt mondta, hogy valószínűleg volt máj érintettség is. A laborvizsgálati eredmények semmit nem tudtak kimutatni.

2019. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ülni hosszú ideig nem tudok, akkor elkezd fájni és mintha valami nyomodna és nyilal. A vizeletem nem véres de ahhoz képest hogy sok folyadékot iszok nem igazán tudok/kell pisilnem. Hirtelen elkezd fájni jobban nyilalni és hirtelen elis múlik.
2019. szept. 2. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy menj el nőgyógyászhoz, ha férfi akkor urológiára, hátha gyorsabban a végére járnak. Páromnak volt hasonló, és kipisilte a követ, amit nem is látott az ultrahang.
2019. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én urológiai szakrendelésre mennék el, magánban. Lehet vesekő/homok, de bármilyen gyulladás is. Nekem egy durva kismedence gyulladás is hasonló tüneteket produkált a semmiből.
2019. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jol irjak egyebkent, hogy maganban erdemes, mert ott foglalkoznak is az emberrel es hamarabb is kap idopontot.
2019. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Holnap jön meg a vérvétel és a vizelet eredménye ha az nem mutat semmi komolyat és olyat ami ezt válthatná ki felkeresek egy magán orvost! Valaki aki esetleg borsodi azonbelul Kazincbarcika-Miskolc vagy kornyéke es tud jo magán orvost az irjon már nekem privátban! Koszonom!!
2019. szept. 3. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!