Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hullik még mindig a...

Mitől hullik még mindig a hajam? Mindent megpróbáltam már.

Figyelt kérdés

Több mint három éve hullik a hajam. Először a gyulladt mandulám miatt kezdett el, amit három évvel ezelőtt kiműtöttek. Akkor azt hittem, hogy megoldódott a probléma. De nem. Újra hullani kezdett. A lyukas fogamra gyanakodtam, amit hosszú hónapok alatt hozta rendbe (gyökérkezelés, resectio 2x) a januári panoráma röntgenen úgy tűnt nincs gyulladás a fogamban, és a resectio helye is becsontosodott. A hajam viszont csak hullott és hullott. Feltűnt, hogy nagyon sokat vagyok beteg és a baloldalamon óriásira duzzadnak a nyirokcsomóim. Kiderült, hogy a drága doktornő, aki a mandulámat műtötte, ott hagyott pici darabokat belőle. Gondoltam ige, ez lesz a hunyó, így újra "kés" alá feküdtem és November 20-án eltávolították a csonkokat. A hajam még mindig hullik, a nyirokcsomóim nem óriásiak, de meg vannak duzzad. A gyönyörű hajkoronámat elvesztettem és a hitemet is. Nem tudom miért hullik még mindig? Mitől? Az elmúlt három év nem szólt másról csak arról, hogy orvosról orvosra jártam, kórházban várakoztam, különféle műtéteken estem át...

Kérlek adjatok tanácsot! Nem tudom a refluxomnak lehet-e köze hozzá?!

Köszönöm a válaszokat!


2017. dec. 18. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már vérvételen mióta ezek a tünetek vannak?Őszintén szólva ezek a tünetek lehetnek a stressz hatásától elkezdve a rákig.Nem akarlak megijeszteni ne félj.:) Egy vérvételből sok minden kitudódhat.A csontjaid nem szoktak fájni vagy zúzódások lenni rajtad?Esetleg sokat vagy beteg vagy valami vitamin hiányod van amiről tudsz?
2017. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy még itt egy oldal .Most megszegem a "soha ne keress rá a tüneteidre interneten" törvényt [link]
2017. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy voltam vérvételen, kétszer is! Tökéletes a vérképem.
2017. dec. 18. 21:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Baloldalt sokáig gyulladt volt a bölcsességfogam, azt is kihúzattam, de nem változott a helyzet. Voltam nyaki ultrahangon is, ahol a daganatot kizárták, bár nyilván nem elég egy vizsgálat.
2017. dec. 18. 21:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Stressz a hajhullásom előtt is volt. Nem festem a hajam, nem használok hajvasalót, szedek vitamint..
2017. dec. 18. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál vitamint szedni?Nem biztos h jobb lesz de semmi sem kizárt:) Mikor voltá utoljára vérvételen?
2017. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy hónappal ezelőtt! Nem hiszem, hogy a vitaminhiány az oka, mindent kipróbáltam már, mindent! Góc lehet az oka, de nem tudom milyen. Mandula és fog már kilőve...
2017. dec. 18. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés.Van macskád vagy valamelyik ismerősödnek van?Olyan ami véletlen akár egy kicsit is megkarmolt?
2017. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg góc lehet az oka akkor kérdezd meg az orvosod és kérd meg h adjon beutalót xy helyekre ahol ezt megtudják állapítani mert ha tényleg az amint eltávolítják teljesen tünetmentes leszel vagy csak kevés nem zavaró tünet lesz.:)
2017. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem gyulladástól hullik a hajad,hanem hormonzavartól. Nőgyógyász látott mostanában? Nincs PCOS-d? Mert annak elég gyakori tünete a hajhullás. Nekem pl akkor kezdte rá nagyon,mikor az endometriozisom eldurvult. Mióta műtöttek,jobb. Szóval lehet,hogy érdemes nőgyógyászati-endokrinológiai téren keresgélni. Másfelől meg lehet,hogy csak idő kell a szervezetednek,amíg teljesen regenerálja magát egy ilyen krónikus gyulladás után.
2017. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!