Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a barnázás?

Mitől lehet a barnázás?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már nincs meg a mellfeszülős tünet mint régebben most már szinte csak a dátum szerint számítok rá mert nem érzek semmit az előtte lévő napokon. Július 26-án volt petting semmi behatolás és alacsony volt a terhességi esélyem szóval esély a terhességre kb. semmi és utána augusztus 2-án kellett volna megjönnie, de csak 5-én jött meg. Most holnap kéne megjönnie, szombaton wc papíron látszott barnázás és este mentem buliba szóval a biztonság kedvéért tettem tampont és azon is látszódott a barnázás és ma is elég sötét barnázás volt. Ez mitől lehet soha nem volt még ilyen? Még annyit hozzátennék, hogy egész évben szinten 100%-ban pontos a ciklusom, de nyáron általában július auguszutus késik vagy hamarabb jön meg. Köszi a segítséget.

2019. szept. 2. 22:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy múlt hét kedden kezdtem el újra edzeni. 30 perc futás és utána 20-30 perc saját testsúly és kisebb súlyzós edzés
2019. szept. 2. 22:10
 2/5 anonim válasza:

A barna folyadék szinte teljesen természetes.

Az a hüvelyedben visszamaradt vér aminek ilyen színe lett.

Semmi bajod nincs, teljesen normális az egész.

Nekem is mikor megjon előtte az van és utána is egy kis ideig de már nem menstrualok csak ami visszamaradt az meg kijon ha fogalmazhatok így.

2019. szept. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de előtte miből van visszamaradt vér?
2019. szept. 3. 06:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézesd meg magad endokrinológussal, ha a következő menszeszednél is ez van. A barnázás lehet jele a ösztrogén-progeszteron felborulásnak, pontosabban a progeszteron hiánynak. Ha ilyened van, akkor érdemes megelőzni és időben rendbe hozni, mert ezek a hormon összefüggnek a pajzsmirigy rendszerrel, az inzulin rendszerrel is stb és egymást befolyásolják hosszútávon.

2019. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyenlőre még nem jött meg még mindig csak barnázás
2019. szept. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!