Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció idején járok, sokkal...

Ovuláció idején járok, sokkal több a folyásom, tegnap este kis barnázás, és megszokotthoz képest erősebb petefészek fájdalom mi lehet?

Figyelt kérdés

Minden hónapban tapasztalom a méhnyaknyákot és a petefészek körüli szurkálást, viszont most sokkal erőteljesebb az egész és ráadásul görcsölgetek is,és a melleim is mintha puffadtabbak lennének, meg érzékenyek, mint menzesz előtt. Nem hiszem, hogy terhes lehetek, elég koraiak lennébek tünetnek

Egy hete (menzesz utáni második nap) voltunk együtt védekezés nélkül, 3 napja pedig megszakítással.


2019. aug. 20. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
várj, hozom a kristálygömböm.
2019. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Szimpla ovulációs fájdalom/vérzés.

Mi van ma itt emberek? Mindenki kitesz egy kikúrt kérdést, de leírja részletesen, hogy "nem védekeztünk, nem volt gumi, megszakítással védekeztünk" stb.

Milyen sok felelősségteljes nőtársam lődörög ebben a topokban.

2019. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez az oldal tudtommal azért van, hogy az ember kérdezhessen. Nem értem miért kell egyből gúnyosnak, bunkónak, lenézőnek lenni. Saját magatokat írjátok ezzel le! Nem vagyok tizenéves felelőtlen kis csitári! Soha nem voltam felelőtlen, világ életemben védekeztem!

Eljött az az idő, hogy mindennél jobban szeretnék egy kisbabát. Komoly kapcsolatban élek a párommal, csak ő még egy kicsit várna vele, amíg nem lesz saját lakásunk. Ennek ellenére nem lenne probléma, ha "becsúszna" a gyerek, ezért alkalmazzuk csak a naptár és a megszakításos módszert.

Nem értem miért kell leírni az egész élettörténetét egy embernek, hogy normális választ kaphasson... Ha nem tetszik egy kérdés, szépen görgess tovább!

Egy 28! éves kérdező ..

2019. aug. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!