Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki ha székletcsík van a...

Ciki ha székletcsík van a bugyimban?

Figyelt kérdés
Reggel a suliban kakiltam. Papírral tisztálkodtam, de elég kenődős székletem volt. Csak késő délután otthon tudok majd zuhanyozni.16l
2019. szept. 3. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Vajon a suliban kinek mutogatod a bugyid 16 évesen?
2019. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Gáz. Normálisan ki kell törölni. Ha fél tekercs papír kell hozzá, a fél tekercs. Rengeteg baktérium átjuthat a hüvelyedbe.
2019. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Senki nem látja és tud róla. Hidd el, attól hogy más nem mondja el, neki is lehet olyan. Mivel te sem osztod meg ezt az információt másokkal, neked sincs mitől tartani. Még jó, hogy volt időd az iskolában ezen filózni és megkérdezni GYK-n. Hátha valakinek a kezébe kerül a telefonod, és majd látja a kiírt kérdéseidet.
2019. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tornaóra előtt az öltözőben észrevehetik. Na ja, meg pont rámcsengettek mikor még a vécén ülve tisztálkodtam.
2019. szept. 3. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mekkora az esélye hogy öltözés közben pont a te végbélnyílásod környékét fogja figyelni a másik ember? Még a fehér színű fehérneműn sem biztos, hogy átlátszik a másik oldalán lévő halvány szennyeződés.
2019. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, lehet tényleg nem feltünő. Baktériumok ellen mit tehetek? Ragasszam le tisztaságival?
2019. szept. 3. 10:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, barkivel elofordulhat. De ha ajanlhatom, rakj potbugyit elrejtve a taskadba, h ha ilyen tortenne, legyen csere.
2019. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ciki, de ha nem látják, akkor neked sem.
2019. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem ciki. De miért izgat ez? Tán rendszeres nálatok az isiben a bugyivizsgálat?
2019. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én ilyen helyzetben beszoktam tenni egy egészségügyi betétet általában van mindig a táskámban.
2019. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!