Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér bugyiba székletcsík...

Fehér bugyiba székletcsík nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Reggel a suliban intéztem (kakiltam), és hát úgy tűnik nem sikerült makulátlanul tisztálkodni. (Ettől még nem tartom magam igénytelennek) Délután lesz randi a barátommal, és emiatt lemondjam vajon? 19L
2018. febr. 13. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha a randin szexelni fogtok akkor vedd le úgy a bugyidat hogy ne lássa, vagy előtte menj ahaz lefürdeni és bugyit cserélni. Vagy útközben vegyél nedves törlőkendőt és töröld meg magad rendesen.

Ha sima randi lesz akkor miért kéne lemondani?

2018. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Haza*
2018. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon ciki?"

Hát nem egy vágykeltő az biztos..

Ahogy előttem is írták,mindenképpen zuhanyozzál szex előtt.

Ha a bugyid olyan,akkor a feneked se lehet valami "jó" szagú,amúgy sem.

2018. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem iszonyú gáz, hogy képtelen vagy felnőtt létedre tisztára törölni a segged.


Az meg hogy úgy akarsz randizni, no comment, igénytelneség csúcsa.

2018. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

NÉzd, aki azt mondja, hogy ez még nem fordult elő vele, az hazudik. De iszonyatos igénytelenség úgy hagyni mindent, ahogy most van. Ha hazamenni és zuhanyozni már nincs időd randi előtt, akkor ugorj el a legközelebbi DM-be, vegyél nedves törlőkendőt, azzal töröld magad makulátlanul tisztára, és vegyél egy új bugyit, és tisztasági betétet (utóbbi azért, mert új alsóneműt normál körülmények között nem veszünk fel kimosás előtt).


nekem ez arra is vonatkozna, ha csak egy sima randi szex nélkül, de ha az utóbbi várható, akkor el sem tudnám képzelni másképp!!!!

2018. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Mosakodj le , mert biztos hogy pont ilyenkor fogja kitalalni hogy a masik lyukba szeretne dugni:"D
2018. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Átvetted, rendbe tetted magad?
2018. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, nedves törlőkendővel áttöröltem magam. A bugyi maradt, de leragasztottam tisztasági betéttel, hogy a csík ne látszon.
2018. febr. 13. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Es eszre vette??vagy mi volt??
2018. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!