Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért maradhatott ki a menstru...

Miért maradhatott ki a menstruációm? Veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, eddig nagyon pontos ciklusom volt, max 1-2 nap késéssel jött meg. Az elmúlt hónapokban viszont előfordult, hogy 2 hetet késett a menstruációm, ebben a hónapban pedig meg sem jött (az ovulációt sem éreztem, pedig máskor mindig szoktam). Terhes nem lehetek, jelenleg nincs barátom. Nyári szünet volt, nem mondható stresszesnek ez az időszakom.

El fogok menni ezzel orvoshoz, mert aggódom, addig is viszont érdekelne, hogy ettől még lehetek-e egészséges, ez mennyire normális, és hogy veletek előfordult-e ilyen és mitől.

Köszönöm szépen, ha válaszolsz!


2019. szept. 3. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy óramű, vagy gép. Néha előfordul ilyen.


Nekem is tavaly nyáron csak úgy kimaradt 1 hónap. Ha a következő rendesen megjön, akkor felesleges dokihoz rohangálni.


Jó egészséget


24N

2019. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem is volt már hogy kimaradt, egyszer pont júliusban, pedig nekem sem volt túl stresszes az a hónap. Kimaradhat akár étrend miatt is, de biztosan sok oka van még, szerintem nem kell aggódnod. Mondjuk ha idáig pontos volt és csak mostanában kezdett el csapongani, akkor biztos ami biztos alapon én beszélnék egy dokival a helyedben, de remélhetőleg nem lesz nagy gond.:)
2019. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!