Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől maradhatott ki a menstru...

Mitől maradhatott ki a menstruációm? Több infó lent

Figyelt kérdés

Szóval, fogyókúrázom, de szerintem teljesen normálisan, sok zöldséget, fehérjét és gyümölcsöt eszek, heti 0.5 kg-ot fogyok. Viszont júliusban nem jött meg:( Mit tehetnék, hogy az augusztusi rendben legyen? Gyógytea esetleg?

16/L



2016. aug. 12. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél, és megjön.

Mivel a zsírszövet ösztrogént termel, ha nagyon lefogysz, leállhat a menstruációd.

2016. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nêha kimarad, ennyi idősen még normális lehet. De akár a fogyás is okozhatja. Szóval egyél

15/L

2016. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én tanácsom is ugyanaz, mint az előttem szólóknak. Egyél normálisan, helyreáll a ciklusod magától.

Egyébként ilyen rendszertelen menzeszre nagyon tudom ajánlani a Premens nevű gyógynövényes tablettát (nekem a nődokim javasolta, de recept nélkül is kapható) Nekem ez hozta helyre az össze-vissza jelentkező menzeszt! De Nálad valószínűleg a fogyás a ludas, tehát elsősorban az étkezésesdet kéne rendezni!

2016. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!