Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt az oldalt találtam ami...

Ezt az oldalt találtam ami leírást tartalmaz az ovulációval kapcsolatban, eléggé pontos amik le vannak írva?

Figyelt kérdés
[link]
2019. szept. 3. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Rosszul küldtem el a linket

[link]

2019. szept. 3. 16:19
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. szept. 3. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég pontos a cikk. Azt érdemes még hozzátenni, hogy a hüvelyben (vagy nyelv alatt, vagy végbélben, hónalj nem jó) mért ébredési testhőmérséklet vezetése is alkalmas arra, hogy az ovuláció időpontját megállapítsuk. És persze olcsóbb, mint a teszt, hiszen ehhez 1 db párszáz forintos hőmérő kell, míg a teszt egyszerhasználatos. Sőt, elvileg lehet olyan, hogy az LH hormon megemelkedik, de mégsincs ovuláció, ami a hőgörbén látszani is fog, hogy nincs emelkedés. Persze lehet a kettőt együtt alkalmazni. A hőgörbe kifejezésre keress rá, ha érdekel.
2019. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól írja az előző. A hormonmentes.hu oldalon találsz ehhez cikkeket még.

Az LH teszttel továbbá az is a gond, hogy lehet egyszer sem lesz teljesen pozitív, ha napjában csak egyszer tesztelsz, többször pedig drága mulatság, pláne ha nyákmegfigyelés és hőmérsékletmérés nélkül csinálod.

2019. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. szept. 4. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!