Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Feddhetetlenségi pénzügyi...

Feddhetetlenségi pénzügyi tevékenységgel kapcsolatban. Tényleg külön papír? És miket tartalmaz, milyen sorokat?

Figyelt kérdés

Hatósági erkölcsi bizonyítvány kérése után pár héttel megjelent valami állami emberke is a cégnél. Majd később kérdezték, hogy megkértem-e és leadtam-e már a feddhetetlenségimet? Mondtam, hogy igen.


Ez ugye ugyanaz, mint a hatósági erkölcsi bizonyítvány?

Eddig úgy tudtam, de itt láttam, hogy páran azt mondják, hogy az h. e. bizonyítvány alapján kérhető, azaz másik papír, mások azt mondják, hogy csak egy ellenőrzés?


Mindenképp nekem kell igényelni ezt is vagy ezt már megteheti a cég a h. e. bizonyítvány alapján?


A PSZÁF engedély házhoz jött volna? Megadtam a cég címét,

állításuk szerint megjött, de nekem is kapnom kellett volna valamit, vagy ellopták a levelesládából?



2014. jan. 19. 16:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!