Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygyulladasom van, vagy...

Huvelygyulladasom van, vagy tenyleg nincs semmi bajom es meggyogyulok magamtol?

Figyelt kérdés

orvoshoz mentem,mert nagyon fajt a hasam.()egy hetig mint ha mensim lett volna ugy fajt,aztan egyik este elkezdett fajni a vallam,a hatam es iszonyuan a hasam.)2nap vereztem is pedig a mensimig meg 2 het van...

pisiles kozben is fajdalmaim vannak,vagy mikor befejezem...

jaa.. nincs nagyon sok floram igy szulettem...hanyingerem volt parszor,de nem vagyok terhes....


szoval elmentunk az orvoshoz aki megvizsgalt,de nagyon fajt maga a kacsa felhelyezese es bentletele is es ahogy nyomkodot az is...bekuldott a korhazba hogy megnezhessen egy masik doktor...o is megvizsgalt,ultrahangal is...es azt mondta meg kell csinalnia a laparoszkopiat mert lehet verzek ugyanis latott par levego buborekot ami nem normalis,altalabamn verzesre utal...szoval 1oran belul 2 kis egycentis vagas volt rajtam(koldokomben es a nunim folott)..de nem talaltak semmit...bentfogtak,masnap meg egy ultrahangot csinaltak kb20-30 kepet csinaltak...3-4 ver tesztet,pisi tesztett..aztan 1.5 nap mulva haza engedtek hogy nincs semmi bajom,gyogyszert nem adnak eleg a sima fajdalom csillapito...de meg mindig faj a hasam...


2008. nov. 15. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jól megjártál az biztos!Nem irígyellek.Lehet,hogy most már inkább a műtét miatt vannak fájdalmaid,nem is az eredeti betegségtől.Azt furcsálom,hogy legalább antibiotikumot nem írtak,vagy egy ki kúpot,biztos ami biztos alapon.Ami jó hír,hogy úgy megnéztek kívül belül hogy ha komoly bajod lenne akkor is észrevették volna ha vakok.lehet hogy nem is tudod meg soha,hogy mitől fájt a hasad.Én többször voltam már így az évek folyamán.De ha nem múlik javaslom keresd fel őket újra,és addíg ne tágíts amíg konkrét felvilágosítást nem kapsz az állapotodról,mert ez jár Neked!
2008. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!