Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen állva pisilési segédesz...

Milyen állva pisilési segédeszközt próbáltatok már ki?

Figyelt kérdés
Mostanság nagyon divatosak, de nem tudom, melyik működik normálisan. Nektek mi vált be?
2019. szept. 5. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó, Kínából rendelt műanyag pisilőtölcsérem van. Számomra nagyon furcsa állva pisilni, általában van egy olyan érzésem tőle, hogy nem tud kiürülni teljesen, de még számomra is meglepő, hogy milyen egyszerű és biztonságos használni (értem ez alatt, hogy nem megy mellé, nem kell a nadrágot teljesen lehúzni).

Egyébként csak alkalomszerűen használom olyan helyen, ahol csak toitoi wc van, hosszú utazásnál, ahol nehézkes mosdós helyen megállni, illetve ha nem erdős terepen túrázunk.

2019. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es! Párom is azt használja. Én még nem próbáltam, de tesztelnem kéne. Párom dicséri, jó találmánynak tartja. N41
2020. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!