Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inyig letört a bölcsességfogam...

Inyig letört a bölcsességfogam szeretném kiszedetni de félek. Tudnátok ilyen bátorító sztorikat írni nekem?

Figyelt kérdés
Amugy olyan hülyének érzem magam mert ennél sokkal nehezebb dolgokkal is megküzdöttem egy ilyen dologgal meg nehéz. Aztán lehet utánna meg legyintenék hogy ez volt csak hát az előtte lévő fogaim is elkezdtek szuvasodni és talán emiatt is parázok egyébként a felső jobb oldalival van gond de a bal oldalt is elkezdett kibújni a bölcsességfogam eddig ott nincs gond nem fáj de a másikkal is igy volt aztán rá egy évre beindult.
2019. szept. 8. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a hetest kellett kiszedni, mert már darabokban töredezett le. A végén már enni sem tudtam miatta. Boldog voltam, amikor kiszedték. A foghúzással kapcsolatban semmilyen rossz élményem nem volt, ha Te ettől félsz. Sokkal rosszabb volt előtte, és kicsit utána is, mert nem ehettem tejterméket öt napig, és vigyázzni kellett a sebre is. És legyél felkészülve hatékony fájdalomcsillapítóval is, mert ahogy kimegy az érzéstelenítő hatása, rögtön fájni kezd. Én utána még napokig szedtem, de elég volt napi egy szem. A többi fogaidat is tetesd rendbe, hogy ne legyen baj. Ezen túl kell esni, utána sokkal szebbnek látod majd a világot! Sok sikert!
2019. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!