Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Már 40 napja kezdődött az utolsó menstruaciom és még mindig semmi. Sosem volt rendszeres, raadasul kb. fel eve hagytam abba a fogamzásgátló szedést két év után és azóta tenyleg nehéz kiszámolni, ennyit viszont sosem késett. Legkésőbb a 30. nap korul meg szokott jonni. Most is ereztem a tüneteket, fajt a fejem, cicik feszultek, éhes voltam allandoan, hasam is gorcsolgetett de meg egy kis barnazas sem volt. Három tesztet csinaltam már, mind negatív lett, még csak halványan sem látszott a másik csík. Megyek dokihoz jovo heten, de addig is szerintetek?

2019. szept. 11. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig szerintem várj amíg a doki meg nem néz. Jobbat mi sem tudunk :)
2019. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam h talan a stressz. Eleg húzós időszak volt mögöttem és meg nem ért véget :/ tudom, hogy csak a doki tudja megmondani, mi bajom, de ha valakinek volt hasonló tapasztalata, leírhatná :)
2019. szept. 11. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Egyébként normális, ha egy ciklus kimarad, főleg a stressztől. De azért nézesd meg.
2019. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én ciklusomhoz mindig is naptárt lehetett volna igazítani. Olyan fordult már elő, h 1-2 nappal korábban jött meg, de később soha. A párom, akivel együtt éltem,egy nap mire hazaértem a munkából, elhagyott minden észrevehető előjel nélkül. Összecsomagolt és lelépett a megtakarított pénzemmel együtt, egyedül hagyva a közös albérletünkben.

Mindenhonnan letiltott, így azt sem tudtam mi van vele, mi történt. A jövőnket tervezgettük. Ekkor egy világ dőlt bennem össze, mikor lelépett. Nekem akkor késett életemben először több, mint 2 hetet. Előtte nem gondoltam volna, h így kihathat a ciklusomra a stressz.

2019. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki idetévedne mert hasonló cipőben jar, voltam orvosnál és valószínűleg tenyleg a stressz kavart be, vegul 45 nap után megjött. Szoval inkabb elkezdtem tabit szedni, az talan rendberakja a ciklust és nincs többé terhessegpara.
2019. szept. 24. 11:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!