Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Anyukák! Szerintetek természetes az, hogy szülés után 2,5 évvel még fáj a gátseb?

Olvasgattam, hátha találok valami infót, de a legtöbben azt írták, hogy nőgyógyász csak legyintett, majd azt mondta idővel elmúlik.(intimtorna, kenegetés nem segít, mintha elvékonyodott volna az bizonyos rész...) Van itt olyan aki küszködik a problémával?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gátseb, szülés, fájdalom, nehézség, nem normális, női gond

szept. 11. 16:19  Privát üzenet  

A válaszok
Feleségem lassan 27 éve szült, és időnként még most is fáj neki.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 16:53 Privát üzenet
Én 5 éve szültem és az időjárás változást meg érzi. 😅

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 11. 18:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire természetes és normális ha valakinek kiemelkedő bimbóudvara van és eresek a mellei?
Hüvelyszárazság ellen természetes szer, ami tartósan használható?
Van itt olyan kézzelfogható ember (tehát nem ismerős ismerősének rokona), akinek 0,26-os vagy annál rosszabb anti-müller hormonnal kisbabája lett természetes úton?
4 hete szültem természetes úton. Sajnos szakadtam is vízszintesen, ami elég rossz helyen van és fáj is. Ma zuhanyzás után észrevettem, hogy gennyesen váladékozik. Ez mennyire normális?
Természetes, ha a gátseb enyhén levedzik? Nem érzékeny, nem gyulladt?! Pénteken szültem
Milyen természetes módszer/szer van gátseb és aranyér kezelésére?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!