Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Prolaktin szintet 3. nap helyett ha hétvégére jön ki, lehet eltérő napokon levetetni, mondjuk 2. vagy 5?

Sajnos ma, azaz csütörtökön jönne meg, legalábbis úgy érzem. Az ugye az 1. nap, de még közel sem biztos, hogy megjön, babát szeretnénk, késik, most csak úgy érzem, hogy meg fog jönni. Tehát 1. nap csütörtök, 2. péntek. a 3. nap meg ugye a szombat, szóval nem tudnék vérvételre menni..Akkor hétfőn is jó az 5. napon, vagy menjek inkább 2. nap? Még egy kérdés, ha terhes leszek is el lehet menni erre a prolaktin vizsgálatra, és progeszteron 21. napi vizsgálatra, csak akkor egyszerre? Köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témában: prolaktin

szept. 12. 08:37  Privát üzenet  

A válasz
Nem biztos, hogy maradéktalanul kihámoztam, mi a kérdésed, de a prolaktin "veszélye" ilyenkor, hogy ha túl magas, akadálya lehet a fogantatásnak/beágyazódásnak. De ha magas, akkor az magas lesz a ciklus 3. és 5. napján is. Alapos vizsgálatnál egy cikluson belül kétszer nézik meg. Ha ciklusfüggő hormonokat is néznek, én a 2. napon mennék.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 12. 19:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ciklusfüggő hormonlabor, de nem jött meg. A beutaló pár nap múlva lejár. Van értelme így is levetetni?
Eltérő méretű kisajkakkal kapcsolatos tapasztalat?
Az normális, ha a két kisajkam eltérő színű? 14L
Szerintetek a terhesség produkálhat ilyet?
Egy hete használok Ladeeringet. A hasam nem fáj, de egy ponton kellemetlen érzést érzek benne. Ma egyszer volt a rendestől eltérő hüvelyi folyásom. Mikor kivettem megnézni az is...
Nagyon gyenge vérzés jelentkezhet attól, hogy a szokásostól egy pár órával eltérő időpontban szedtem be a fogamzásgátlót egy héten át?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!