Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eltérő méretű kisajkakkal...

Eltérő méretű kisajkakkal kapcsolatos tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy az egyik kisajkam nagyon nagy, és állandóan kilóg. Rengetegszer dörzsölődik ki, ezért sokszor fáj, és amikor nincs éppen csúnyán kidörzsölődve, akkor is érzékeny alapjáraton. Pedig nem hordok tangát, ügyelek a tisztálkodásra, és próbálom mindig befele igazítani, hogy ne dörzsölődjön, és mégis. Esztétikai szempontból nem zavar, így szoktam meg, de egyszerűen rossz, hogy a párom szex közben, ha hozzáér, kellemetlen, fájdalmas, néha még az orál is :( Gondolkodtam műtéten is, ha valakinek ilyen tapasztalata van, kérem, írja le, ár körülbelül, gyógyulás, stb. Bár sajnos, azt hiszem, egy magánorvosnál végrehajtott műtét nem az én pénztárcámnak van kitalálva. Valamint: néhány év múlva tervezzük az 1. babát. Ha tegyük fel, még előtte megműttetném, a szülésnél okozhatna ez problémát? Szét tudna esetleg nyílni a forradásnál a bőr? Hasi műtétek utáni hízásnál (ott is húzódik a bőr) azt olvastam, ez előfordulhat. Esetleg akinek hasonló problémája van, mint nekem, tud jó praktikát, ami bevált neki a mindennapi életben? Köszi a válaszokat!

2019. febr. 12. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Orvosban nem tudok tanácsot adni, de nekem is ilyen. Jobb oldalon kilóg a másik oldal meg baba. Én ezt kaptam :D

Néha nekem is kidörzsölődik, de addig míg meg nem gyógyul ne szexeljetek, mert azért kellemetlen és fáj ha hozzáér.

Kidörzsöldődhet a kinövő szőrtől is, amit tenni tudsz (legalább a műtétig), hogy nem szörtelenítessz vagy nem hagyod hogy kinőjön, mivel növés közben szúr és az borzasztó kellemetlen.

Én nem akarom megműttetni, el vagyok vele, néha a nagy ajkakat megfogva “behúzom” a kilógó részt, az úgy marad egy jó darabig.

2019. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. febr. 17. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Beszéljünk a bugyikról. Őszintén!
2019. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!