Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késő menstruáció, egy napos...

Késő menstruáció, egy napos barnázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt hónap 27-én volt ovulációm. 13 nap a luteális fázisom. Ez alapján 10-én kellett volna megjönnie. Elötte 2-3 nappal már görcsöltem. Azt hittem meg fog jönni, de azóta sem. Tegnap lett egy kis rózsaszín folyásom, ami barnára váltott. Még ma is volt egy minimális, alig észrevehető. Jövő héten mindenképp megyek orvoshoz, de hát addig is kattogok, hogy mi lehet... Hétfőn tudok tesztet venni, kedden megcsinálom, hogy a terhességet kizárhassam. Hülyén hangzik de nem érzem magam terhesnek. Valami hormon problémára gyanakszom. Akinek volt ilyen, mi okozta? Most fordult ilyen először elő velem.

2019. szept. 14. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Előfordul mindenféle hormonprobléma nélkül is az ilyesmi. Nekem volt, hogy 2x jött egy hónapban utána 1 hónap kimaradt.


Utána szépen helyreállt és azóta minden a legnagyobb rendben.


Babát tervezel egyébként? Mert ha igen, akkor nem kizárt a baba :) nekem sem volt semmi tünetem.

2019. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, este már nem néztem. Nem tervezzük kifejezetten, de nem lenne probléma, ha jönne 🙂 igazából azért vagyok össze zavarodva, mert olvastam, hogy terhesség esetén a beágyazódás elején illetve végén lehet barnázás. Ahogy számoltam, még lehetséges is, hogy a végén volt. Jövő héten kiderül, ha nega a teszt, irány az orvos, csak addig is nagyon piszkálja a csőröm😀
2019. szept. 15. 10:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek hasznos lesz a jövőben: ma délután teszteltem, erős pozit, pedig 2 óránál többet nem bírok ki pisilés nélkül 😀 eddig is émelyegtem, de kora este óta, iszonyat hányingerem van 😩 gondoltam megírom, a kérdezők sok esetben eltűnnek, én szeretném ha valaki ilyen helyzetben lesz mint én a kérdés ki írásakor, akkor ne csak a fele történetet olvassa😊😘
2019. szept. 19. 01:25
 4/4 anonim válasza:
Végre valaki aki be is fejezi,mert valóban sokan félbe hagyjàk a történetüket 🙂 és gratulálok boldog baba vàràst.én még csak most izgulok 1 napja késik de a ma reggeli tesztem negatív,reménykedem pàr nap múlva hàtha 😛
2019. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!