Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem kezelik a petefészek...

Miért nem kezelik a petefészekgyulladásomat?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, nem lett egyértelműen diagnosztizálva viszont minden jel arra utal és ő is mondta hogy gyulladásom lehet. További vizsgálatokra csak hónapok múlva kerül sor, de olvastam, hogy a petefészekgyulladással nem szerencsés várni. Esetleg háziorvos nem tud segíteni? Tudom nem írnak fel gyanura antibiotikumot, de nagyon tehetetlennek érzem magam.
2019. szept. 15. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy masik orvoshoz. Nekem azonnal lett kezelve. Amég nem volt tiszta addig meg olyan gyógyszert kaptam ami nem antibiotikum volt hanem gyulladáscsökkentő. De utana egy kicsivel ki is derült és akkor váltott is az orvos.
2019. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy sima vérvételből látszik, hogy gyulladás van, ha emelkedett a CRP érték.

Miből gondolod, hogy petefészek gyulladásod van?

2019. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Látszik a vérvételből és az orvos is mondta, hogy az lehet. A tüneteim meg egyeznek az interneten olvasottakkal (étvágytalanság, gyengeség, alhasi égő fájdalom..). Lassan munkába is alig tudok menni olyan gyenge vagyok. Ezért gondoltam a háziorvosra hátha tud segíteni.
2019. szept. 15. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha vérvételből látszik, akkor miért nem adott rá valamit?

Menj be a körzetes kórház nőgyógyászati ügyeletére.

2019. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!