Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hormonproblémàm van, akkor...

Szatmari25 kérdése:

Ha hormonproblémàm van, akkor az befolyàsolhatja, hogy össze vissza jön meg a női baj? Hogy nézik, meg a hormonjaimat vérvétellel vagy nődokihoz kell mennem?

Figyelt kérdés

Szinte 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy hormonàlis meg idegi oka van annak, hogy össze-vissza jön meg. Dokihoz csak októberbe tudok menni legközelebb, igaz félek, mert még szűz vagyok és nem jàrtam még nődokinàl, sose.

Az utolsó "bajom" az júliusban volt, azóta semmi. Igaz június közepe óta àllandóan ideges , feszült voltam. Mostanra màr sokat javult az idegeskedésem hàla a gyógynövényes nyugatónak.


20/l


2019. szept. 15. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Először háziorvos, aki vérvételre ad beutalót, és bejelöli, hogy nézzenek TSH szintet.

Majd nőgyógyász, és ő lehet, hogy tovább küld endokrinológushoz, ha olyan jellegű a baj.

2019. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!