Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztasági betéttől lehet...

Tisztasági betéttől lehet gombám, használjam vagy sem?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és nem túlzás de már 2 napot nem vagyok tünetmentes kúp után. Mivel ártok kevesebbet, ha a folyásomra nem használok tisztaságit(ezzel nedves környezetet teremtve amit szeret a gomba) vagy ha használok? Eddig használtam(illatmentest) gyakran cseréltem persze. Orvos lelkesen írja nekem a kúpokat egymás után, szerinte ez nem ferftozo, csak felborult egyensúly.(de gombára valókat ír)
2019. szept. 16. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Tisztasági betéttől nem lehet gombád.
2019. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy időben sűrűn kellett nőgyógyászhoz menni gombás fertőzés miatt. A nőgyógyászom azt mondta, hogy akármilyen jónak, kényelmes megoldásnak tűnik is, felejtsem el a tisztasági betéteket, mert csak elősegíti a gombásodást.
2019. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg semmi köze a tisztasági betétnek a gombásodáshoz, legalábbis nekem ezt mondta az orvos. Valószínűleg azért jön folyton elő, mert terhes vagy és az valami miatt hajlamosít rá.
2019. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
A terhességtől van, nem a tisztasági betéttől. Próbálhatod, hogy wc-papírt, vagy zsepit használsz, és minden pisilésnél kidobod, de nem hiszem, hogy megoldás lesz.
2019. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos nem a betét miatt van, én napi szinten használom már évek óta, es semmi bajom nem volt még tőle.
2019. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!