Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok mondani jó nőgyógyászt...

Tudtok mondani jó nőgyógyászt Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Nem szüléshez,hanem vizsgálatokhoz,pl. rákszűrés ,fogamzás gátlás stb, cisztám is van és végre szeretnék egy olyan orvoshoz elmenni aki emberként bánik velem ,nem úgy mint Enyingen vagy Fehérváron a kórházban ..

Az ára nem is számít , már úgy vagyok vele hogy bármennyit kifizetek csak ne rettegjek elmenni.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 19. 08:03
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha már erre nem érkezett válasz akkor máshogy..

Dr Imre Ruben vagy Dr Orosz Gábor inkább? vélemények ?

2019. szept. 24. 09:41
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nem tudom meg aktualis-e :) en dr Lakos Kornelnal volt a medAesthetica-ban rendel a varkoruton :) jopofa rendes ficko , nagyon kedves. En az arat sem tartottam veszesnek. Menj fel az oldalukra online lehet idopontot foglalni.

Vagy ha o megsem szimpatikus en mindenkeppen ilyen egeszsegcentrumba mennek a helyesben, van fvaron mar nagyon sok. Ottt biztosan kedvesek es hozzaertoek a dokik! Jobbulast

2019. szept. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!