Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlana valaki jó nőgyógyászt...

Ajánlana valaki jó nőgyógyászt Székesfehérváron, vagy Bp-en? Több mint 1 éve nem jön össze a baba, a leleteim mind jók. Az egyetlen problémám, hogy menstruáció előtt egy héttel már elkezdek vérezgetni, de erre nem tud mit mondani a jelenlegi orvosom.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron ajànlom Dr Orosz Gábor,sztk ban is rendel de van magán rendelèse is.Nagyon alapos,nem 5 percig vagy bent mert tényleg alapos.Èn magánba járok hozzá,és ami a legfontosabb emberséges és nem csak a nyitott pénztárcát látja az emberben.
2017. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron Dr. Szabó Esztert szokták sokan ajánlani, én nála szültem, ügyeletes volt épp, meg voltam vele elégedve. Előtte a Család-és nővédelmibe jártam, ott egyik orvos sem volt szimpatikus! Egyszer voltam én is Dr. Orosz Gábornál, tényleg alapos, és kedves is
2017. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Orosz Gábor valóban alapos, kétszer is voltam nála, egy sima ultrahang vizsgálattal két olyan elváltozást is észrevett, amit előtte senki (3 éve küzdök, hogy teherbe essek). Ami furcsa volt, hogy 3 év próbálkozás, két inszem, két akkor felfedezett elváltozás (gyanúja volt csak) után azt mondta, hogy még egy évig nyugodtan próbálkozzunk otthon, mindenféle további vizsgálat, műtét, inszemináció nélkül. Ez kb fél éve volt, azóta túl vagyok egy lapar műtéten (a két rendellenesség valóban ott volt), pár újabb, eddig még nem elvégzett vizsgálaton és ha minden jól megy májusban jöhet a következő inszemináció. Ha teherbe esek egyszer, szerintem hozzà megyek majd vissza.
2017. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 es vagyok Mi is babáért küzdünk,amikor elöször voltam nála magánba kb 35 percet voltam bent,más doki 5 perc alatt lezavarta az egészet.Ès ö nem egyböl hormonokkal akar teletömi hanem megkeresi a baj forrását.Olyan vizsgálatra küldött el ami mèg 1 dokinak sem jutott eszébe.
2017. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!