Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kezdjek vele mert idegesít...

Mit kezdjek vele mert idegesítő főleg ha olyankor a párommal szeretkezunk a péniszén látszódik őt nem zavarja de engem igen?

Figyelt kérdés
Már egy éve hogy fehéres túrós szerű folyásom van, nem folyamatosan egy even keresztul de van hogy egyik honapban van vegig van hogy nincs egy ket hetig aztan megint es igy tovább... És voltam már 2x is nőgyógyásznál adott kupot, gyogyszert amit 4 heten keresztul kelett szednem heti 1 szem es kenőcsöt is. Amikor elsonek voltam akkor 2 honapig tartott kb es aztan újra. Észre vettem hogy ha nincs egy hetig de az egyik nap nem iszok eleget akkor egyből megint nem tudom van e koze hozza vagy csak veletlen egybe esés.
2019. szept. 19. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mentél el másik orvoshoz? Szinte biztos, hogy gombás fertőzésed van...

A párodat kezelték? Mert ha nem akkor lehet, hogy tőle jön folyamatosan vissza.

2019. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is mindenképp a párod általi visszafertőzésre gondolok. Ha ilyen előfordul mindenképp egyszerre kell a nőt és a férfit is kezelni, mert egyébként újra fertőzik egymást és kezdődik minden előröl. Nőt : kúp, krém, tableta formájában , a férfit általában krémmel kezelik 10-14 nap. A gomba makacs jószág. :(
2019. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A párodat és magadat is kezeltesd igen, mert visszafertőz.

És érdemes probiotikumot is szedni, mert a gomba sokszor a végbélről jut át a szeméremtestre, a belekben pedig akkor szaporodik el, ha rossz a bélflóra.

És kerüld a tangát, hordj inkább francia bugyit. Az is szexi, de nem dörzsöl oda-vissza minden át egyik pontról a másikra.

2019. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!