Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen erzes a peteeres?

Nektek milyen erzes a peteeres?

Figyelt kérdés
Nekem naptar sem kell,hogy megtudjak epp most van. Jobb alul szuro feszito erzes,mintha valaki okollel hasba vagott volna. Bal oldalon enyhebben. Szerintetek normalis,hogy ezt erzem? Ez 1-2nap es aztan ,mintha mi sem tortent volna. Mi tortenik ilyenkor?

2019. szept. 22. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Detto... plusszba meg kesztcsontbol bokaig sugarzo fajdalommal tarsul.

Szules ota roszabb.

2019. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan! Jobboldalon érdekes módon többször megérzem, érdekelne az oka. Feszítő, görcsös, szúrkálások. Olyan jellegzetes, semmivel össze nem keverhetö érzés. Régebben volt utána köztes vérzésem is. Nekem pár óráig tart.
2019. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is. Jobban megszenvedem sokszor, mint a menstruációt. 2-3 napig szoktam érezni, azalatt a folyás is ömlik szó szerint. Ovulációs vérzést viszont nem tapasztaltam még.
2019. szept. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a hasamban semmit nem érzek, csak a tojásos váladék és a fehér folyás jelenik meg.
2019. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!