Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után 1-2 nappal...

Menstruáció után 1-2 nappal szurkáló érzés a petefészkemben mitől lehet?

Figyelt kérdés
A menzeszem, ami tartott normálisan 5 napig, csütörtökön múlt el. Péntek este / szombat óta enyhe nyomás, szúrkáló, nyilaló együttesét érzem a bal petefészkemben. Semmi más tünetem nincs... A dokim 4 hete azt mondta hogy a bal petefészkem kicsit meg van nagyobbodva, de semmi komoly. Ma elmentem sztk-ba ezzel a problémával (saját dokim szabin) ott azt mondták, hogy semmi gond, valószínűleg közelgő peteérést jelzi...De már egyből menzesz után?? Attól féltem ciszta, mivel az már volt nekem és hasonlóan fájdogált, de azt kizárta, mert azt "érezné", bár UH.val sem nézett meg. Azt mondta ne aggódjam túl. Volt valakinek hasonló gondja? Köszönöm!

2017. júl. 25. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Januárban petefészek cisztával műtöttek, kb egy hónapja újra kiderült, hogy cisztáim vannak. Már nemcsak nagyon erős menzeszem volt, hanem szinte egész hónapban fájt. Ahogy elmúlt, rá kb egy héttel már fájt egészen addig, amíg újra meg nem jött. Fogamzásgátlót kellett elkezdenem szedni (hogy lehessen babám), megvolt a szünetem, 2,5 nap után el is múlt. Igaz, hogy az első nap még szörnyen fájt, de mióta elmúlt, semmi, le is kopogom, szóval remélem, hosszú távon működni fog.


L/19

2017. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 nappal menstruáció után ez akár normális is lehet, talán csak a hormonváltozást jelzi. Nekem is van még utána akár 3-4 napig is enyhe szurkálás itt-ott néha, de semmilyen szervi bajom nincsen (most voltam ultrahangon 2 hónapja, azért merem biztosan kijelenteni)
2017. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is cisztától tartottam, de azt mondta a doki, hogy tuti nem...Nem értem, hogy UH nélkül hogyan tudja kijelenteni ennyire biztosra. Na de ő az orvos....


Ha nem múlik 1 héten belül, megvárom a dokim és hozzáfordulok.


Köszi nektek a gyors válaszokat!

2017. júl. 26. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!