Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Valaki tapasztalt...

Ez normális? Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

egy ideje már, amikor együtt vagyok a párommal, lent ott maradnak rajta ilyen kis fehér dolgok, amik a folyás miatt vannak, szóval miattam...

olvasgattam, hátha valami fertőzés okozza.. nap közben sok (szerintem sok,de nincs viszonyítási alapom), de nem büdös, van amikor fehér, van amikor kicsit sárgás(azt írták ez normális 🤷🏼‍♀️) folyásom van.

Kicsit zavar, hogy ő is olyan lesz, pedig mindif fürdök előtte, és hiába próbálom magam kitisztítani, így is maradnak.. ez mitől lehet? normális ez? illetve mit mondjak a nőgyógyásznak? (jövő héten megyek) valaki segítsen :(



2019. szept. 26. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A folyás normális. Van, akinek több van, van, akinek kevesebb. Akkor van gond, ha fura szaga lesz, ha csíp, viszket.

Az viszont nem normális, hogy próbálod magad kitisztítani!!! Csak kívül szabad mosni. Belül nem. Ezzel könnyen összeszedhetsz valamilyen fertőzést.

Egyébként meg ha a barátod beléd élvez, akkor meg mindketten tőle lesztek ragacsosak. És akkor mi van? Ez tök természetes.

2019. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd el az orvosnak, hisz ő látni is fogja, és tud segíteni, hogy normális -e.

Ha amit tapasztalsz darabos, túrós, akkor akár lehet gomba is, de az viszketne.

Nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA

2019. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, darabos, de egyáltalán nem ég, vagy viszket, vagy szagos
2019. szept. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!