Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon hullik a hajam?

Nagyon hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Miota be jött az ősz nagyon elkezdett hullani a hajam. Leginkább hajmosaskor de olyankor rengeteg hajam kihullik. Nyáron pár szál hullott nagyon eszre se vettem annyira semmi volt. Most. Kicsit meg vagyok ilysdve mert feltűnően sokkal több mennyiség hullik mint amennyit normálisnak tartanék. Mit csináljak hogy ne hulljon ennyire?
2019. szept. 27. 05:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeeintem annyira nincs okod aggodalomra. Mint az állatoknál is, neked is "cserélődik az új bundára a régi". :D

Na jó, ezt kicsit hülyén fogalmaztam meg, de remélem érted a lényegét.


Lehet esetleg, hogy vitaminhiány áll a háttérben, ha nagyon szokatlan mennyiség hullik, csináltass labort és legalább azt kizárhatod, ha olyan eredmény jön ki:)

2019. szept. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány, túl kevés fehérjét viszel be, stresszes vagy, gyulladás van a szervezetedben stb.
2019. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hideg-meleg váltakozáskor ez normális, sok nönel elofordul. Multivitamint szedj, az segit, vagy nagyon sok zöldség, gyumolcs. Nekem mindig a multivitamin segit, par nap alatt normalizálódni szokott.
2019. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!