Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elozo honapban kesett 2...

Elozo honapban kesett 2 napot, es elegge ritka folyas volt, ebben a honapban meg 3 nappal elobb jott meg es olyan rendes piros szine volt elso nap es elegge vereztem is. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Mivel nekem mindig rendeszeresen megjott,soha sem kesett meg ilyenek ezert is aggodom.Szoval,mult honapban kesett 2 napot es nem volt eros verzes,sotetebb szin volt es semmi fajdalmam nem volt,ami azert volt furcsa mert mindig elotte szokott fajni es az elso napon is.Most ebben a honapban meg 3 nappal elobb jott meg,elegge fajt a hasam persze nem veszesen,olyan nagyon elenk piros szine volt ami kesobb mar sotetebb lett.Elso nap eleg eros verzesem volt.Es masodik nap tapasztaltam ilyen nyalkas dolgot,bocsi tudom,hogy undorito.Szoval,ez rendes dolog vagy nem?

2019. szept. 28. 20:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja es igen,18 eves vagyok.
2019. szept. 28. 20:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, egy-két napos eltérés még teljesen normálisnak számít.
2019. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!