Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén égő érzést tapasztaltam...

Enyhén égő érzést tapasztaltam a hüvelyem környékén ( borotválás után 1-2 nappal) Nem viszket, csak enyhén ég. Semmiféle folyás nincs. Ez hüvelygyulladás, vagy csak a szőr növekedése okozza?

Figyelt kérdés

4. napja tart, de már egész nap ezen agyalok, így lehet ezért is nem múlik. Volt már korábban problémám gombás fertőzéssel, abban biztos vagyok hogy ez nem az. Esetleg az ezüstkolloid segíthet?

3 napja ülőfürdőt veszek ( cickafarkfű és fehér árvacsalán keverékkel) ,de most úgy érzem nem szűnik ez a valami. Nem erősen vörös ,csak enyhén.



2016. aug. 21. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak az irritáció okozza?
2016. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem. Ez kb meddig tarthat?

Nem akarok rontani a helyzeten öngyógyítgatással, de esetleg ha neogranormonnal bekenném az enyhíthetné az égő érzést.

2016. aug. 21. 20:24
 3/3 Károly farkasok ***** válasza:
Én borotvalkozashoz egyszerű Nivea krémet használok mindenféle aftershave helyett és nekem bevált... Tudom hogy egyesek szerint jó vastag a bőr a kepemen és nem hasonlítható össze... De egy próbát megér...
2021. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!